Technologické zařízení mlékáren, Global Servis, spol. s r.o.

Popis produktu:

Global Servis spol. s r.o. zajišťuje kompletní dodávky na technologické zařízení mlékáren. Technologické zařízení mlékáren včetně projekčního zpracování a dodávek měření a regulace, řídících systémů a silových kabelových rozvodů.

Doplňující informace:

Technologické zařízení mlékáren: projekty, dodávky a montáže výrobních linek pro mlékárenský obor ( příjem mléka, úchova, pasterizace, plnění, výroba zakysaných výrobků, jogurtů a podobně ). Dodávky čistících stanic ( CIP ) různých výkonů a provedení pro technologické zařízení mlékáren.

Global Servis spol. s r.o. dodává technologické zařízení mlékáren např. příjmové jednotky pro příjem mléka z cisteren, deskové chladiče mléka, procesní tanky pro výrobu zakysaných výrobků, pasterizační stanice mléka, CIP stanice pro chemické čištění nerezových cisteren, nerezové armatury ruční i pneumatické, atypické nerezové výrobky, čidla pro snímání teploty, koncentrace, hladiny, průtoku a mnohé další.
Technologické zařízení mlékáren je možno u naší firmy nechat i rekonstruovat. Je možno ponechat stávající technologické zařízení a doplnit jej novým zařízením a řídícím systémem. Tím dosáhnete nemalých úspor při investici. Naše firma spolupracuje s vyškolenými místními firmami které montáž provádí.


internet: www.globalservis.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Global Servis, spol. s r.o.

Adresa společnosti:

Global Servis, spol. s r.o.
Sokolohradská 645
Chotěboř
583 01

internet:

www.globalservis.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Miloslav Vopršal
jednatel společnosti
Tel.: +420 569 626 644


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Technologické zařízení mlékáren Technologické zařízení mlékáren Technologické zařízení mlékáren Technologické zařízení mlékáren Technologické zařízení mlékáren

Parametry

Název produktu: Technologické zařízení mlékáren
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.